Маніфестація жіночності

27.08.2015

Любі жінки, я Олена Кареліна, цілителька душі, чародійка, пропоную вам пройти мій авторський курс «Маніфестація жіночності» в секс-тренінговому центрі Лани Лісіної. Це програма на запит учасниць hill-дівичників, які ми проводили на місцях сили влітку.

Сучасні жінки часто задаються питанням: «Як стати щасливою жінкою?» Все просто – треба лише бути справжньою жінкою, тобто виконувати своє головне призначення, з яким ми прийшли в цей світ, народившись жінками.

Коли я працювала над цією програмою, ніби, у відповідь мені потрапила на очі цитата Вячеслава Гусева «Будь-яка жінка, що проявляє в біосферу своє жіноче – приносить мир на цю планету. Чим більше таких жінок, тим менше сил у Війни». Ці актуальні зараз слова надзвичайно надихнули мене на створення курсу «Маніфестація жіночності» - тобто повний прояв жіночої сили.

Я спробувала розкласти поняття жіночність на вісім складових за принципом прадавнього оберегу – Алатиря – зірки з вісьмома кутами. Кожен кут – це напрямок розвитку жіночності, таким чином огортаються всі вісім сторін світу. Це й будуть теми наших майстер-класів.

1. Прийняття. Стихія земля.

Наша земля-матінка приймає все – і трансформує це в квіти і урожай. Так і жінка повинна вміти трансформувати різні ситуації, приймаючи їх, як можливості, шукаючи в будь-якій ситуації плюси і початок нового позитивного витка. Ми також повинні вміти приймати дари від чоловічого світу. Богині Деметрі підносили щедрі дари просто за те, що вона Богиня. Так і ми маємо налаштуватися на прийняття дарів.

2. Гнучкість. Стихія Вода.

Жінка, ніби річка, що тече в берегах – образ взаємодії чоловічого – структура, і жіночого – рух, вода. Як річка приймає структуру берегів, обтікаючи навіть каміння і скелі, так і жінка повинна вміти обминати гострі кути, не боротися зі структурою, що надає чоловік, а непомітно шліфувати її, як це робить вода.

Від нашої гнучкості залежить якість сексу. То ж не дивно, що саме Сексуальна чакра пов’язана зі стихією вода.

3. Калі. Стихія Вогонь.

Калі – це яра жіноча сила, що руйнує невігластво, сумніви, подвійність, і тим самим тримає світ у порядку. Вона вміє сказати «Ні» і зробити свій вибір. В давні часи Калі вшановували як винищувачу демонів. Отже, це наша жіноча властивість – очищатися від темного, руйнівного, віджилого.

4. Любов. Стихія повітря.

Що для нас повітря – це дихання, від якого залежить наше життя. Саме цій стихії відповідає сердечна чакра, де живе Любов, Мудрість, Вдячність. Нам всім так хочеться жити в любові – давати любов і отримувати любов. А чи не схоже це на ту ж систему, що вдих і видих. То ж почнімо вдихати любов і видихати любов. Це можливо, коли у нас відкрите серце.

5. Муза. Стихія Ефір

Ефір – це простір. Муза вміло взаємодіє з простором, більше того, вона його сама творить таким, яким хоче бачити. Раджу всім подивитися фільм «Муза», де головна героїня включає в чоловіках творче палання тільки тим, що весь час чогось бажає. А чоловік повинен виконувати ці бажання. Таким чином вона підіймає його планку можливостей, і чоловік зростає в Дусі, в силі. Муза – це творча натура. Вона грайлива, як дівчинка. Адже до творчості нас кличе саме внутрішня дитина. Тому так важливо її зберегти – її безпосередність, її цікавість, довірливість…

6. Інтуїція. Магія. Духовний світ.

Довіряти своїй інтуїції, яка в нас, жінок, в сім раз, а може й більше, сильніша, ніж в чоловіків – це означає уникнути багатьох помилок, йти своїм шляхом, який є для нас найоптимальнішим. Мистецтво передбачення, взаємодія з тонкими планами – з давніх давен це притаманно жінці. Ми можемо ці знання відкрити собі – в глибинах підсвідомого.

7. Ціль. Призначення. Розвиток.

Для жінки важливо мати ціль, постійно чогось хотіти. Саме вона дає чоловікові ціль як напрямок руху, розвитку. Чудово, коли це велика ціль. Адже є такий вислів: «Думай про велике, тоді мале трапиться само собою. Будеш думати про мале, велике не трапиться ніколи».

8. Потік. Розслаблення. Впевненість.

Що таке «бути в Потоці»? Це означає повністю віддати себе божественному ведінню, при цьому не забуваючи, що в Бога немає інших рук, ніж твої. Все складається якнайкраще для нас, і ніби само собою, коли ми повністю розслаблені. Це головне вміння жінки. Саме за цим станом розслабленості йде до неї чоловік, припадаючи до розслабленої , впевненої, спокійної жінки, як до цілющого джерела. Адже вона в Потоці, тобто з’єднана з Вищим Джерелом Сили. 

Вартість 1го заняття 500 грн. Регістрація 0986229896.

Вконтакте Facebook Одноклассники